Головна

Підрозділ

ЗАЗ 

Перший український автомобіль.


 

Підрозділ

АВТО 

Інші ретро автомобілі.


 

Підрозділ

МОТО 

Старожитні мотоцикли та мопеди.


 

ЗАЗ

КОЗАК

+38 063 1485955 - вступ та членство у клубі
 •  
  Кільцеві автомобільні перегони, що мали статус Гран Прі, які проводилися на вуличній трасі Львова. Етап був частиною міжнародної серії Гран Прі, попередника Формули-1. Траса була задумана 1927 — на два роки раніше, ніж у Монако, але перші змагання пройшли на рік пізніше — 1930 р. В 2011 році АФК "ЗАЗ-КОЗАК" відновив славетні перегони. Leopolis Grand Prix Festival тепер ще й визнано найкращим масовим заходом 2013-го року в Україні!
  27-29 вересня 2013 року відбудбулося “Ралі ІІ категорії (туристичний збір) історичних автомобілів ЛЕОПОЛІС ІСТОРИК РАЛІ “ЗОЛОТА ПІДКОВА” 2013. У ралі взяли участь 14 екіпажі на старожитніх автомобілях (до 1982 р.в.). Ралі проводилося у відповідності до вимог Додатку К МСК FIA та МТК FIVA. Поза заліком виставкові заходи ралі відвідали 23 історичних автомобілі з Польщі.
 •  
  АФК "ЗАЗ-КОЗАК" товаришує з багатьма клубами Центральної та Східної Європи. Найбільше співпраця іде з нашими сусідами поляками, зокрема автомобільний клуб з Любліна, на запрошення якого клуб "ЗАЗ-КОЗАК" був запрошений на Moto Session 2013, його представили 5 екіпажів. Презентувавши на виставці три автомобілі ЗАЗ-965, одну Волгу - 21, та автомобіль ЗІМ. А також клуби з прибалтійських країн, запрошення яких наш клуб завжди радо сприймає.
   
  Міжнародні подорожі тривалістю понад 3000 км на старожитніх автомобілях, це захопливі враження та бурхливі емоції, які залишаються із Вами на все життя. Одна з таких подорожей тривала три тижні по маршруту Львів-Польша-Литва-Латвія-Естонія-Фінляндія-Росія-Білорусь-Львів.
   
 •  
  21 лютого 2013 року делегація АФК “ЗАЗ-Козак” у складі Бандровський Семен, Фернеза Роман, Мироненко Ігор; відвідала Буківський сиротинець для неповносправних дітей. Під час відвідин дирекції сиротинця було передано 73 комплекти металелвого посуду вітчизняного виробництва. Посуд було закуплено за кошти зібрані АФК “ЗАЗ-КОЗАК” до свята Миколая.
   
  У Львові відсвяткували «День народження «Запорожця». З цієї нагоди для дітей із шкіл-інтернатів Львівщини авто-фан-клуб «Заз-Козак» підгогтував великий 51-кілограмовий торт. Саме стільки років виповнюється первенцю українського автопрому.У супроводі автомобілів ДАІ та байкарів з клубу «Lviv Lions» майже двісті дітей-сиріт відправилися на екскурсійних «Чудо-поїздах» на перегляд тематичної вистави «Пригоди Робокопа» до Львівського театру ляльок. Було весело.
   

Історія нашого клубу

Львівський клуб власників антикварних запорожців «ЗАЗ-КОЗАК» засновано у Львові у 1983 році. Львівський клуб є найстаршим і наймасовішим клубом власників «Запорожця ЗАЗ-965» на теренах колишнього Союзу. Запорожець ЗАЗ-965, який звикли називати «Горбатим». Перший легковий автомобіль випущений в Україні на Запорізькому комбайновому заводі. Перше авто виготовили жовтня 1960 року.

Авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» -- громадська організація, європейського зразка: має свій статут, гімн (у виконанні «Пікардійської терції»), герб, прапор, веб-сайт в Інтернеті (www.zazkozak.com) та банківський рахунок. Клуб підтримує тісні зв’язки з аналогічними закордонними організаціями. Періодично клуб «ЗАЗ-КОЗАК» проводить різноманітні акції, серед яких слід виділити просвітницьку роботу з пропаганди вивчення школярами Правил вуличного руху та благочинні акції в сиротинцях та школах-інтернатах Львівщини.

Крім цього кожного року наш клуб робить кілька подорожей по Європі, основна мета яких знайомство з фанатами та клубами антикварних авто інших країн, налагодження тісної співпраці та відвідування різноманітних виставок . Можна сміло сказати що ми вже проїхали центрально-східну Європу: Польша, Німеччина, Австрія, Люксембург, Бельгія, Франція, Словаччини, Чехії, Ліхтенштейн. В планах на цей рік подорожі дорогами Польші, Німеччини, Швеції та Італії.

Стати членом клубу може кожен любитель запорожців, який шанує та доглядає своє авто. Ми є авто-фан-клубом виключно Запорожців моделі 965 ("Горбатий"). Так як клуб є громадскою організацією, то кожен член клубу має брати активну участь в житті клубу: відвідувати засіданнях та акції клубу. Засідання клубу відбуваються що 2 тижні. Також, бажаною є участь у наших подорожах.

Нiжне ставлення до «горбатих» «Запорожцiв» їх власникiв пояснюється тим, що це справдi перший український автомобiль, перевiрений часом. Якщо вам доведеться побачити таку машину, можете бути впевнені, що їй вже точно понад 40 рокiв. Наймолодше авто побачило світ у 1969 році, найстаріше — у 1961. Львiвський клуб зібрав людей рiзних професiй i вiку: програмiстів, журналiстів, бiзнесменів, яких об’єднує справжня, багатьом незрозумiла любов до сталевої малечi — «горбатого» «Запорожця».

Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції – пишіть будь-ласка This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Президент клубу Остап Бойко: моб. тел. +38 067 7009372

Володар Гранд Прі 2013

Rosengart (1938) Osowski Ireneusz, Osowska Dorota

Leopolis Grand Prix

В 2013 році у фестивалі взяло участь понад 150 учасників ...
Дізнатись більше...

Переможець 2013 року

VW Karmann Dhia 1966   Водій: Курах Андрій Штурман:Курах Ярема. 

Золота Підкова

27-29 вересня 2013 року відбудбулося “Ралі ІІ категорії (туристичний збір) історичних автомобілів ЛЕОПОЛІС ІСТОРИК РАЛІ “ЗОЛОТА ПІДКОВА” 2013 
Дізнатись більше...

Наше відео

Leopolis Grand Prix - сотні учасників, тисячі глядачів, безліч атракцій, гонок та емоцій. Усе це Львів, ЗАЗ-КОЗАК та вже традиційний Леополіс Гран Прі.

Berlina Coupe


Phillips Motor Berlina Coupe(1980) Об'єм мотора:5000 Потужність:350 Максимальна швидкість:210 км/год....

Більше...

ГАЗ 12


ГАЗ-12(ЗІМ-1952) Об'єм мотора: 2400 Потужність: 95 Максимальна швидкість: 100 км/год...

Більше...

ГАЗ 21


ГАЗ-21(1967) Об'єм мотора:2445 Потужність:70 Максимальна швидкість:130 км/год....

Більше...

ЗАЗ 965А


ЗАЗ-965A(1964) Об'єм мотора:887 Потужність:27 Максимальна швидкість:90 км/год...

Більше...

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.