Новини
Представниця ZAZ Kozak - ЗАЗ Козак Oksana Holovko-Havrysheva відвідала Veteran Car Run London to Brighton. Довідка: Автопробіг Лондон - Брайтон є найстарішим у світі: вперше ралі відбулося в 1896 році. Пробіг стартує в лондонському Гайд-парку. До участі в цьому ралі допускаються машини, випущені не пізніше 1 січня 1905 року, а тому основне завдання водіїв - просто доїхати до фінішу. Звичайна швидкість пересування колони ретроавтомобілів становить близько 20 миль на годину. Пам'ятну бронзову медаль отримують всі учасники, які добралися до Брайтона до пів на п'яту вечора. Veteran#Car#Run#London#Brighton

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.