2009 рік

Перш за все хочу подякувати всім небайдужим людям, які відгукнулися на заклик про допомогу. Завдяки Вам більше 150 дітей сколівської школи-інтернату отримали подарунки до свята св. Миколая. Також вельми вдячні молодіжній скаутській організації "Пласт" та Мальтійській службі допомоги за спільну участь у проекті. ДЯКУЄМО!

 

Історія

За три тижні до свята пластуни поїхали в сиротинець і разом з дітьми писали листи до Святого Миколая. Частину листів було розподілено між собою, а решту роздано по церквах.

Для реалізації дитячих мрій було зроблено:

- виготовлено роз’яснювальні листівки про акцію

- частину листів роздано по церквах, де кожен хто міг та хотів допомогти – брали листи та купували дітям подарунки. Другу частину пластуни розділили між собою.

- встановлено стаціонарні скриньки, та виготовлено "мобільні" скриньки для збору коштів на подарунки (Мальтійська Служба)

- висвітлення акції в ЗМІ (ТРК Люкс)

Активістами ЗАЗ-Козак було зібрано 699,6 грн(ми придбали 21кг мандаринок(294грн), які є символами цього свята, кожна дитина отримала цей приємний солодкий додаток до свого подарунку). Решта коштів витрачено на подарунки для сиротинців в Сколе, Верхньому Синьовидне та с.Йосиповичі канцтовари та солодощі,товари особистої гігієни та сушка для одягу,телефон все це придбано завдяки добрим людям, котрі приєднались до наших акцій. Також наш партнер акції футбольний клуб «Львів» подарував дітям футбольні м’ячі.

Незважаючи на мороз та сильні снігопади, наші залізні коні всі як один доїхали до пункту призначення та привезли подарунки

Пластуни організували для дітей виставу, та урочисте вручення подарунків. Малюки навперебій перед гостями співали пісні та декламували вірші про св. Миколая. Для найактивніших дітей, що продемонстрували свої таланти чекав особливий подарунок від клубу «ЗАЗ-КОЗАК» - катання на першому українському автомобілі, що вже в наступному році святкуватиме своє 50-річчя.

Свято вдалось на славу: діти отримали омріяні подарунки, а ми запал та сили, щоб і на далі робити добрі справи. Надіємось що всі добрі люди, які взяли участь у нашій акції підтримуватимуть такі благодійні ініціативи та заохочуватимуть своїх друзів та близьких.

ДОПОМАГАТИ РАЗОМ ЛЕГКО!

До нових зустрічей, Авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак"

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.