2009 рік

Львів – місто фестивалів, культурна столиця України. В черговий раз це спробували довести члени місцевого авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» — власники «Горбатих Запорожців». На центральній площі міста поруч Ратуші відбулася своєрідна презентація проекту «Весілля «Стиляг».

Весільний кортеж подарували ентузіасти клубу молодятам — львівським студентам Анні та Тарасу, які вирішили відсвяткувати своє одруження у нетиповий вигляд. «Кольорове весілля стиляг» (учасники одягнені костюми 60-их років минулого століття) привернуло увагу львів’ян та гостей міста. У святковій весільній колоні вулицям міста Лева роз'їжджали прикрашені дев’ять (улюблене число нареченої) різнобарвних «Запорожця» моделі ЗАЗ-965. У наступному році Першому українському міні-автомобілю виповниться 50-ть (!) років…

Ще один подарунок весільній парі львівські «запорожці» пообіцяли місяців так через дев’ять (улюблене число нареченої), але вже біля одного з львівських пологових будинків…

Фото Євгенія КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.