2009 рік

Прошу прийняти до відома і розіслати далі інформацію про міжнародну спільнк акцію львівського Авто-Фан-Клубу «ЗАЗ-Козак» (www.zazkozak.com) та німецького клубу любителів запорожців -«Saporoshez Interessengemeinschaft Deutschland» (www.saporoshez-968.de.vu) - автопробігу «Запорожець-тур 2009 на суші і на морі - в ім’я дружби і злагоди між країнами і народами»».

Шановні колеги!

Прошу прийняти до відома і розіслати далі інформацію про міжнародну спільнк акцію львівського Авто-Фан-Клубу «ЗАЗ-Козак» (www.zazkozak.com) та німецького клубу любителів запорожців -«Saporoshez Interessengemeinschaft Deutschland» (www.saporoshez-968.de.vu) - автопробігу «Запорожець-тур 2009 на суші і на морі - в ім’я дружби і злагоди між країнами і народами».

З 22 квітня по 14 червня 2009 року міжнародний екіпаж в складі віце-президентів клубів Ірини Денис (Авто-Фан-Клуб «ЗАЗ-Козак») та Бернда Гартманна («Sapo IG Deutschland») на автомобілі «ЗАЗ 968» 1973 року випуску планує пройти дорогами 23 країн: Німеччини, Франції, Швейцарії, Ліхтенштейну, Австрії, Італії, Словенії, Хорватії, Сербії, Туреччини, Автономної Республіки Нахічевань, Ірану, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Туркменістану, Казахстану, Росії, України, Молдови, Польщі, Словаччини, Чехії. В обов’язковій програмі – відвідування Мавзолею легендарної Роксолани в Стамбулі та Форту Шевченко в Казахстані. Завершиться автопробіг в м. Вісмар (Німеччина) на 10-ій, ювілейній зустрічі «Saporoshez Interessengemeinschaft Deutschland». Мета автопробігу – методом «народної дипломатії» сприяти інтеграції між заходом і сходом, відвідування країн, де жили і творили видатні українці та промоція України з допомогою першого українського автомобіля «Запорожець»,  пропагування миру і дружби між країнами і народами, запрошення всіх власників 2запорожців" на 50-річний ювілей випуску першого українського автомобіля в 2010 році.

АВТОПРОБІГ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ 90-РІЧЧЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

Авто-Фан-Клуб «ЗАЗ-Козак», клуб власників першого українського автомобіля «ЗАЗ-965», функціонує у Львові з 1983 року. Почесним Президентом клубу з 2002 року є Віктор Ющенко, теж власник «горбатого» запорожця. Вже багато років клуб різноманітними акціями зміцнює дружні зв’язки з закордонними містами-побратимами Львова та налагоджує співпрацю з новими. Клуб бере участь у багатьох міжнародних заходах, в т. ч. за кордоном. В липні 2007 року клуб приймав делегацію «Sapo IG Deutschland» і здійснив разом з ними автопробіг по Україні (, Київ, Запоріжжя, Крим), в  2007 автоделегація Львова на «горбатих» запорожцях здійснила автопробіг 8 країнами Європи (Польща, Німеччина, Франція, Бельгія, Люксембург,, Австрія, Чехія, Словаччина). В 2008 - автопробіг «Дорогами бравого вояки Швейка» (Львів-Прага-Відень-Будапешт-Львів), в якому взяв участь відомий український актор, виконавець ролі Швейка у виставі київського театру ім. Лесі Українки Богдан Бенюк. У всіх країнах незнайомі машини викликають справжнє захоплення і подив, особливо в країнах, де «ЗАЗ» експортувався і всі вважали його російським автомобілем. Всі акції клубу відбуваються під патронатом Державтоінспекції та органів влади, завжди висвітлюються пресою. Вважаємо, що народна дипломатія, як форма зближення та налагодження зв’язків між народами-сусідами, сприяє покращенню іміджу України в Європі та світі. Ірина Денис буде в Києві з 14 по 17, у Львові з 18 по 20 квітня.

З повагою, Ірина Денис, контактний телефон 80676734644 Карта та фото додається.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.