2009 рік

Львів святкує своє 753-річчя. З нагоди Дня міста вулицями Львова пройшов великий святковий парад. Участь в параді взяли понад 10 тис. учасників, серед яких дитячі колективи, лицарі, актори на ходулях муніципальних та аматорських театрів, оркестр, чудо-поїзд з дітьми з особливими потребами, карети з ангелятами, молодіжні та спортивні організації, народні танцювальні колективи, представники національних меншин.

 

Святковий парад щороку об’єднує творчих львів’ян з мешканцями та гостями міста.

Вже третій рік поспіль мешканці та гості міста розпочинають святкування Дня Львова з святкового параду. Щорічно у святковому параді презентують свої таланти театральні та танцювальні колективи міста, муніципальні музичні колективи, представники національних меншин, спортивні та молодіжні організації.

На чолі параду під супровід оркестру верхи на конях їхали лицарі із королем Данилом. За ними з проспекту Шевченка, через площу Міцкевича, проспект Свободи, до Ратуші на площу Ринок крокував ансамбль барабанщиць, казкове левеня та карета з ангелятами. Традиційно у цьогорічному міському параді крокували вулицями міста актори на ходулях муніципального театру «Воскресіння». Під супровід оркестру урочисто на площу Ринок їхав чудо-поїзд з дітьми  з особливими потребами, за ними йшли козаки та казкові персонажі міських дитячих театрів. Далі крокували діти з танцювальних та народних колективів, за ними ішли танцювальні колективи дітей з країн сх. Європи. Також у параді їхав другий чудо-поїзд з джаз-бенд колективом, ретро «Запорожці» львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» та байкери.

Після завершення параду з нагоди відзначення 753-ї річниці від Дня заснування міста, над Ратушею урочисто підняли прапор Львова. Після цього на площі Ринок пройшла екуменічна молитва за місто. Святкування продовжив на площі Ринок концерт дитячих колективів.

 

Більше фото - дивися у фотогалереї.

Фото - Євгена КРАВСА.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.