2000 рік

ЛЬВІВ'ЯНИ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!! У ДЕНЬ ЛЬВОВА У ВАС НАЙБІЛЬШІ ШАНСИ ПОТРАПИТИ ПІД КОЛЕСА АНТИКВАРНОГО АВТО. Адже на Вас чекає неординарна подія: автоперегони на "горбатих Запорожцях". Щоу увійде до культурної програми Всеукраїнського фестивалю пива "Гальба" та Міжнародної виставки "АвтоТех".
Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" об'єднує власників українського антикварного автомобіля ЗАЗ-965 - "горбатий Запорожець" Клуб заснований у 1983 році у Львові і підтримує партнерські зв'язки з аналогічними об'єднаннями в Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Латвії, Литві та Болгарії.
Двічі в рік "ЗАЗ-Козак" проводить відкриті клубні шоу-змагання. У червні 2000-го інтузіастам з клубу вдалося відродити змагання історичною трасою довоєнних Гран-прі Львова – "Львівський трикутник". Саме на "львівському трикутнику" еліта європейського автоспорту виборювала Гран-прі Львова довоєнних років. На цікаві змагання приходило подивитися понад 20 тисяч львів'ян та гостей древнього міста. Крутий підйом (вул. Стрийська) від площі Івана Франка до монументу, крутий узвіз (вул. Гвардійська) та довга пряма з поворотами великого радіуса надавали цій трасі своєрідного незабутнього характеру, що поєднував елементи гірських перегонів та кільцевих змагань. Завантаження двигуна на підйомі, гальмівної системи на спуску і максимальна швидкість на прямому відрізку вимагають відмінної підготовки автомобіля та доброї фізичної кондиції від гонщика. Довжина одного кола складає 3041 м. Траса нелегка навіть для спеціально підготовлених спортивних авто. Антикварні "Запорожці" чудово справилися з цим випробуванням, незважаючи на свій вік. Наймолодшому "автоветерану" вже за 30-ть років. Тож, антикварному українському міні авто не страшні будь-які випробування. Це підтверджують гості - представники автоклубів антикварних авто з Німеччини, Польщі та Австрії.

День Львова вже неможливо уявити без оригінального авто-шоу Гран-прі "ЗАЗ-Козак". Змагання стали традиційними, в них приймають участь все більше іногородніх екіпажів. Лише у Львові на День міста відбуваються кільцеві автоперегони на "Запорожцях" трасою "Галринг", котру жартівливо прозвали "Формула -01". Представники клубу регулярно приймають участь у представницьких змаганнях за межами Львова серед яких слід відзначити міжнародне ралі "Столиця" та міжнародні ралі журналістів. Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" - клуб європейського зразка: має свій герб, гімн, веб-сторінку в Інтернеті (http://www.zazkozak.com), тюнингову лабораторію.

Цьогоріч до програми західноукраїнської спеціалізованої автовиставки "АвтоТех" включено Гран-прі "ЗАЗ-Козак": кільцеві автоперегони "Формула-01" (траса "Галринг" - 16 вересня), фігурне водіння, автослалом та карусельну гонку на вибування на стадіоні (ст. "Юність" - 17 вересня). Львів'яни та гості міста матимуть змогу оглянути парад-карнавал антикварних авто клубу де будуть презентовані й нові розробки клубної тюнингової лабораторії - спортивні моделі ЗАЗ-965. По завершенні виставки-презентації учасників змагань, що традиційно базується на ратушній площі міста (пл. Ринок - 15 вересня), пройде ралі центральними вулицями Львова за Легендою - "Львівський лабіринт-2000". Вісімнадцять "Горбатих Запорожців" отримають надзвичайно важке завдання: потрібно пройти заплутаний маршрут без штрафних очок, відзначити орієнтири у дорожніх документах і фінішувати у строго визначений час. Згодьтеся, "загубитися" у лабіринті львівських вулиць дуже просто, саме тому співорганізатор автосвята міське ДАІ надає в день ралі у розпорядження клубу посилений наряд волонтерів-регулювальників. До програми автоперегонів включено оригінальне шоу від торгової марки "ХАДО-РВС-Технологія": залізні серця двох авто - мотори - працюватимуть… без мастила!

Робота з дітьми – один із пріоритетів клубу, оскільки лише зайняття молоді та юнацтва активними формами відпочинку та хобі, однією із яких є автоспорт, може відвернути її від наркоманії, алкоголізму та інших лих сьогодення. "ЗАЗ-Козак" проводить набір у дитячі автоспортивні секції та гурток автомоделювання.
Разом з дирекцією Всеукраїнського фестивалю пива "Гальба" у Центральному парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" та Автомобільний Жіночий Клуб Львова готують дитяче свято (Літня естрада Парку – 17 вересня). До його програми увійде спільний з ДАІ шоу-урок - "Безпечна дорога до школи". "Безпечна дорога до школи" або Правила вуличного руху для дошкільнят та учнів молодших класів. Щоранку маршрут майже шести мільйонів дітей нашої країни розпочинається дорогою до школи. На жаль не всі з них можуть вірно орієнтуватися при переході доріг, зрозуміти сигнали світлофорів, позначення дорожніх знаків. Часто школярі потрапляють у різні дорожньо-транспортні пригоди, стають жертвами нещасних випадків. Офіційні статистичні дані констатують страшні факти: кожної доби в нашій державі гине одна дитина, ще п'ятнадцять юних учасників руху отримують серйозні травми через незнання Правил дорожнього руху. Цьому потрібно запобігти! З метою заохочення дітей та більш продуктивного їх ознайомлення з абеткою "Правил дорожнього руху" "ЗАЗ-Козак" періодично - на початку навчального року та перед літніми канікулами - організовує навчальні шоу-уроки для дітей з використанням "іграшкових" міні-автомобілів вітчизняного виробництва ЗАЗ-965 - "горбатий "Запорожець" Це значно прискорює активне засвоєння матеріалу, перетворивши урок у гру, а гру -- в урок. Цьогоріч дитячі конкурси та вікторини вестимуть офіцери міліції Світлана Добровольська та Віктор Товстюченко. Їм допомагатиме зірка української естради Руслана.

Шоу-змагання на "горбатих Запорожцях" незмінно привертають увагу рекламодавців. Маленькі яскраворозмальовані "іграшкові" авто несуть на борту рекламу поважних фірм. Адже автомобільні змагання це не лише випробування можливостей автомобіля і таланту гонщиків та механіків. Це ще й феєричне шоу, яке супроводжується великими рекламними акціями. Нетрадиційна реклама привертає увагу найбільше і запам'ятовується довше. Не можна перемогти не стартувавши. Перемагайте разом з нами!

ЗАПРОШУЄМО ДО ВЗАЄМОВИГІДНОЇ СПІВПРАЦІ. ПРОСИМО КОНТАКТУВАТИСЯ:
Дирекція Всеукраїнського фестивалю пива "Гальба". (0322) 72-98-20. Галина Дмитришин - директор "Галіана";
Виставкове бюро "Експо-Бізнес-Сервіс" (0322) 40-30-70. Валерій Антонюк - директор "АвтоТех-2000";
Автомобільний Жіночий Клуб. (0322) 99-01-12 Мирослава Шваб - технічний менеджер АЖК;
Авто-фан-клуб "Заз-Козак". 79049. м. Львів-49, а/с 10381. Тел.факс: (097) 900-11-11, Євген Кравс - президент клубу.
Адреса в Інтернет http://www.zazkozak.com

ЛЬВІВ'ЯНИ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!
У ДЕНЬ ЛЬВОВА У ВАС НАЙБІЛЬШІ ШАНСИ ПОТРАПИТИ ПІД КОЛЕСА АНТИКВАРНОГО АВТО. Адже на Вас чекає неординарна подія: автоперегони на "горбатих Запорожцях". Щоу увійде до культурної програми Всеукраїнського фестивалю пива "Гальба" та Міжнародної виставки "АвтоТех".

Організатори: Львівська міська Рада, Державтоінспекція, авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак", Автомобільний Жіночий Клуб та газета "Експрес" запрошують:

У п'ятницю, 15 вересня, на площу Ринок: тут відбудеться виставка антикварних Запорожців та стартує Ралі "Львівський лабіринт-2000" та фігурне водіння (площа перед Палацом Потоцьких - Палац Урочистих Подій. Вул. Коперніка). Початок - 12. 00.

В суботу, 16 вересня, центральними вулицями міста пройде парад-карнавал. А на трасі "Галринг" ( вул. Луганська) відбудуться кільцеві перегони "Формула-01". Початок - 12. 00.

У неділю, 17 вересня, приходьте до парку ім. Богдана Хмельницького: Вас чекають автослалом і карусельні гонки на вибування. Для дітей -- шоу-урок "Безпечна дорога до школи", конкурси, вікторини і багато призів. Для дорослих -- унікальне авто-шоу від торгової марки "ХАДО-РВС-Технологія", козацькі забави, лемківська кухня і море пива від Оболоні, Славутича, Рогані, Калуша, Опілля та Львівської пивоварні.
Початок - 12. 00.

Генеральний спонсор авто-шоу ПП "КАЛИНА", офіційний страховик - "ГАЛІНСТРАХ";
технічна підтримка: "ЛЬВІВ-АВТО", "ГАЛПІДШИПНИК", "ВЕБАСТО-ЕЛЕКТРОН" та фірма "АННА". За сприяння, мистецької агенції "ДЗИГА", рекламної студії "НОВИЙ ПОГЛЯД" та "ВЕРТЕП-КОМПАНІЇ"

ПРИХОДЬТЕ, НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ! ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МІСТО ЛЕВА!
P.S. Прес-конференція для журналістів 11 вересня 15.00 (Малий сесійний зал Львівської міськради.)

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.