2003 рік

День Львова та “АвтоТЕХ” вже неможливо уявити без оригінального авто-шоу Гран-прі “ЗАЗ-Козак”. Змагання стали традиційними, в них приймають участь все більше іногородніх екіпажів. 26-28 вересня 2003 року в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки “АвтоТЕХ-2003” у Львові пройде Чемпіонат України з автоперегонів на антикварних ЗАЗ-965: до столиці Галичини зїдуться екіпажі з усіх куточків України, щоб виявити кращих у ралі за Легендою, швидкісних перегонах на чверть милі, фігурному водінні та автослаломі.

Львівський авто-фан-клуб “ЗАЗ-Козак” об’єднує власників українського антикварного автомобіля ЗАЗ-965 “Горбатий Запорожець”. Клуб заснований у 1983 році у Львові і підтримує партнерські зв’язки з аналогічними об’єднаннями в Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Латвії, Литві, Польщі, Італії та Болгарії. Львівський авто-фан-клуб “ЗАЗ-Козак” – клуб європейського зразка: має свій герб, гімн (в оригінальному виконанні “Пікардійської терції”), сторінку в Інтернеті (www.zazkozak.com), тюнингову лабораторію.

 Цьогоріч Львівський авто-фан-клуб “ЗАЗ-Козак” святкує своє 20-річчя: вперше на території колишнього Союзу власники вітчизняного автомобіля об’єдналися в фан-клуб ЗАЗ-965. У 2003 році також відзначатимемо рамках святкування 44-річччя випуску Першого українського легкового авто – відбудеться Всеукраїнський зліт власників антикварної малолітражки; пройде туристичний автопробіг “Золоте кільце-2003” (замками Галичини).

    

У п’ятницю 26 вересня фінальний день роботи виставки присвячений нашому ЗАЗ-965. Львів’яни та гості міста матимуть змогу оглянути парад-карнавал антикварних авто клубу, де будуть презентовані й нові розробки клубної тюнингової лабораторії – спортивні моделі ЗАЗ-965, авто-кабріолет та Перший український ЗАЗ-bigfoot. По завершенні виставки-презентації учасників змагань, пройде ралі центральними вулицями Львова за Легендою – “Львівський лабіринт-2003”. Екіпажі “Горбатих Запорожців” отримають надзвичайно важке завдання: потрібно буде пройти заплутаний маршрут без штрафних очок, відзначити орієнтири у дорожніх документах і фінішувати у строго визначений час. Погодьтеся, “загубитися” у лабіринті львівських вулиць дуже просто (особливо іногороднім екіпажам), саме тому співорганізатор автосвята міське ДАІ надає в день ралі у розпорядження клубу посилений наряд волонтерів-регулювальників. Спортивну частину забезпечуватиме одна з найавторитетніших хронометричних суддівських бригад України. На переможців спортивної програми чекають Кубки від мера міста та Відділу спорту міськради. Змагання проводимуться у трьох класах. Перший – найпрестижніший, для автомобілів, що повністю відповідають заводському прототипу (мотор “рідний” - до 900 куб. см.); друга категорія допускає використання вібчизняних моторів до 1200 куб. см. До третього – “вільного” класу віднесено усі інші “Запорожці” (дозволено будь-які зміни у переробці кузова, шасі та встановлення імпортних і форсованих моторів.

У суботу 27 вересня відбудуться оригінальні автозмагання на Львівському іподромі – швидкісні перегони на чверть милі . Програма Гран-Прі 2003 року складатиметься із чотирьох видів авто змагань та показових виступів. Окремими призами будуть відзначені кращі оригінальні та тюнингові моделі. Окремий спеціальний приз вже чекає на власника автомобіля, що приїде на змагання з місця, розташованого найдальше від Львова.

Для дітей із шкіл-інтернатів Львова, сумісно з Управлінням Державтоінспекції УМВСУ у Львівській області (капітан міліції Світлана Пасічник та ст. лейтенант ДАІ міста Юрій Макаренко) та Відділу рототи з молоддю Львівської міськради будуть влаштовані міні-вікторини із знання Правил вуличного руху, на переможців чекає оригінальний приз – прогулянка на “Запорожцях” вулицями Львова. Відбудеться урочисте розрізання та частування дітей святковим 44-кілограмовим тортом.

До Дня міста Львова-2003, ентузіасти з авто-фан-клубу “ЗАЗ-Козак” підготували випуск оригінального друкованого видання – збірки анекдотів про улюбленця українців (і не лише українців) – феноменального, кумедного, стильного, культового автомобіля - “Горбатого” “Запорожця”.

Шоу-змагання на “горбатих Запорожцях” незмінно привертають увагу рекламодавців. Маленькі яскраво розмальовані “іграшкові” авто несуть на борту рекламу поважних фірм. Автомобільні змагання — це не лише випробування можливостей автомобіля і таланту гонщиків та механіків. Це ще й феєричне шоу, яке супроводжується великими рекламними акціями. Нетрадиційна реклама привертає увагу найбільше і запам’ятовується довше. Не можна перемогти не стартувавши.

Перемагайте разом з нами! Запрошуємо до співпраці.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.