2003 рік

Найшвидшим автомобілем з оригінальним мотором (до 900 “кубиків”) став студент третього курсу держуніверситету “Львівська Політехніка” – Назарій Ковалюк.

Заключний день Сьомої Міжнародної автомобільної виставки “АВТОТЕХ-2003” був присвячений первенцю вітчизняногог автомобілебудування “горбатому”Запорожцю”, котрий 44 роки тому почав випускатись у Запоріжжі. Звідусіль до Львова зїхалися представники фан-клубів прихильників ЗАЗ-965.

Для дітей із шкіл-інтернатів було проведено шоу-урок із вивчення Правил вуличного руху і розрізано святвовий 44-кілограмовий торт.

У суботу о 14.00 на Львівському іподромі відбудеться Чемпіонат України із швидкісної їзди на чверть милі на антикварних “Запорожцях”.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.