2003 рік

Львів 26-28 вересня 2003 року.

Спеціальні кубки: 1. За найсміливіше технічне рішення - Василь Конет (м. Червоноград) – створення позадорожника (біг-фут); 2. За найкраще збережений оригінальний автомобіль (без будь-яких змін від конвеєрного зразка) – Євген Бальва (м. Львів); 3. За найкращий спортивний прототип (тюнінг плюс форсаж двигуна) – Володимир Олешко (м. Рівне);

Спортивні призи: ПЕРЕМОЖЕЦЬ змагань на швидкість на чверть милі (“рідний” мотор до 900 кубічних см.) – Назарій Ковалюк (19 років, студент держуніверситету “Львівська Політехніка”, 3 курс спец. Телекомунікації)

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.