2004 рік

1 травня 2004 року ( Урочистий старт орієнтовно до 12.00 від пам’ятника В. Чорноволу) делегація львівського авто-фан-клубу „ЗАЗ-КОЗАК” у складі 7 автомобілів „Запорожець” моделі ЗАЗ-965 (в народі цю модель прийнято називати „горбатим Запорожцем”) відправляється до Польщі на запрошення Товариства приятелів Королівського замку Варшави, музею стародавніх автомобілів та техніки в м. Отрембуси та клубу автомобілістів м. Лешно на Другий Міжнародний фестиваль антикварних автомобілів.

 Маршрут: Львів-Люблін-Варшава-Отрембуси--Лешно- Ридзина – Краків -- Львів

Акція проходить під патронатом Генерального консула Польщі у Львові пана Вєслава Осуховскі та Голови львівської облдержадміністрації Олександра Сендеги в рамках святкування року Республіки Польща в Україні

Головні урочистості відбудуться в Варшавському Королівському замку та замку в місті Лєшно. У відповідь у вересні 2004 року польська автомобільна делегація прибуде до Львівщини з візитом –відповіддю. Разом з українськими автомобільними журналістами та клубом гості відвідають замки „Золотої підкови” Львівщини. Туристично-спортивний автопробіг за маршрутом Львів-Люблін-Варшава-Отрембуси--Лешно- Ридзина – Краків -- Львів має протяжність майже півтора тисячі кілометрів, проте для антикварного українського „Запорожця” не страшні будь-які відстані та дороги…

Делегація львівського авто-фан-клубу побуває на урочистостях пов’язаних зі вступом Польщі до Євросоюзу у місті-побратимі Любліні 1 травня на запрошення Президента міста.

Фото – Євген КРАВС (президент авто-фан-клубу ЗАЗ-Козак”)

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.