2005 рік

У Львові 24 вересня ентузіасти з авто-фан-клубу „ЗАЗ-Козак” відсвяткували 46-у річницю випуску Першого українського автомобіля ЗАЗ-965. На уродини „Горбатого „Запорожця” було запрошено дітей із львівських сиротинців. В гості до львів’ян на антикварних „Запорожцях” приїхали гості з різних міст України.

 

Відбулася виставка-презентація тюнінгових моделей ЗАЗ-965: кабріолетів, спортивних модифікацій, біг-фута, пікапа.

Разом з Відділом Пропаганди обласної Державтоінспекції для гостей свята організували шоу-урок з вивчення Правил вуличного руху „Безпечна дорога до школи”. Уконцертній програмі виступив улюбленець дітей шоу-мен Левко Дурко, майор міліції Світлана Добровольська провела конкурси та вікторину із пробірки дітьми знання Правил безпеки на дорозі. Велетенський 46-кілограмовий торт із зображенням „Запорожця” став подарунком для відвідувачів свята. Паралельно було зроблено спробу побиття Рекорду на вмістимість у кузов ЗАЗ-965. Юним львів’янам вдалося побити рекорд річної давності:  у салоні міні-авто помістилося 22 (!!!)  дитини...

 

1-2 жовтня до 75-річя проведення у Львові Перших Гран-прі на трасі знаменитого „Львівського трикутника” (саме тут  змагалася з 1930 року еліта європейського автоспорту) відбудеться відкритий чемпіонат України для антикварних „Запорожців” . У програмі змагань гонка за Легендою „Львівський лабіринт”, туристичне ралі замками Львівщини „Золота Підкова”, змагання трасою „Львівського трикутника”, гірська олімпійська гонка та фігурне водіння авто.

 

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.