2005 рік

У Львові встановлено новий незвичний рекорд України. Члени клубу власників антикварних "Запорожців" -"ЗАЗ-Козак" та львівські пластуни вирішили випробувати вмістимість український міні-автомобіль ЗАЗ-965А. В народі цю модель прийнято називати "Горбатим "Запорожцем". У салон первістка українського автомобілебудування помістилося 20 (двадцять!!!) людей.

Попередній рекорд, встановлений два роки тому на святкуванні Дня міста Винники (Львівська область) перевершено на три чоловіки. Рекорд львівян зафіксованого телекомпанією "Інтер". Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-КОЗАК" шукає спонсорів для подання офіційної заявки для фіксації досягнення до Книги Рекордів Гіннеса.

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.