2005 рік

У пятницю 15 травня 2005 року о 15.00 на майданчику обласної Державтоінспекції (вул Кульпарківська) ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ відбулася акція заміни номерних знаків старого зразка автомобілів львівського клубу "горбатих" "Запорожців" на "круті" та "міліцейські". Відповідне розпорядження міністра Юрія Луценка про аналювання елітних номерів вже підготували в департаменті ДАІ. 

Львівський клуб власників антикварних "Запорожців" - "ЗАЗ-Козак" - та львівську обласну Державтоінспекцію зв'язують давні дружні стосунки: протягом багатьох років обидві сторони проводять спільні акції з пропаганди вивчення Правил вуличного руху для дошкільнят та школярів молодших класів. Сумісно з відділом пропаганди (керівник - Світлана Добровольська) двічі на рік ми проводимо музичні шоу-уроки для дітей із залученням відомих українських естрадних виконавців (Руслана, "Пікардійська терція", Скрябін, Левко Дурко), вікторини, конкурси. Регулярно проводимо виїзди у підшефні дитячі будинки області: привозимо дітям-сиротам подарунки та проводимо тематичні концерти-вікторини.  Щорічно клуб "Заз-Козак" організовано проходить техогляд з метою пропаганди утримання автомобілів в хорошому технічному стані. Цього річ техогляд клубних авто непарного року випуску відбудеться 28 квітня.

 

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.