2006 рік

На жаль, держава не може у повній мірі забезпечити дитячі будинки усім необхідним. Тож, протягом майже місяця до улюбленого свята західно-українських дітей – Дня св. Миколая  – львівська студія ЛЮКСЕН збирала пожертви для дитячого сиротинця та подарунки для дітей-сиріт.

Сім радіостанцій зверталися до усіх небайдужих із проханням приєднатися до акції збору подарунків та необхідних речей для дитячого будинку "Добре серце", що у селі Новий Милятин (близько 50 кілометрів від Львова). Охочих допомогти виявилося немало. Тож, напередодні свята,  запакувавши подарунки у вантажівку та сім "горбатих Запорожців" львівського авто-фан-клубу "ЗАЗ-КОЗАК" волонтери відправилися до сиротинця. Чекали їх з нетерпінням: на гостей чекав міні-концерт юних вихованців сиротинця. Тут проживає 63 дитини  віком 5-17 років. На найменших чекав ще один подарунок-несподіванка що, мабуть, надовго запам'ятається дітям - поїздка-прогулянка на "Горбатих Запорожцях"…

 

 

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.