2006 рік

Не секрет, що автомобіль у житті та роботі журналіста – річ вкрай потрібна: авто допомагає усюди встигати... Щорічно Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів та благочинний фонд „Журналістська ініціатива” проводять на головній вулиці України – Хрещатику змагання для журналістів „Київська осінь”.

Цього річ, щоб виявити кращих на „залізних конях” до столиці з’їхалися понад 30-ть представників українських та закордонних ЗМІ.  Змагання пройшли під патронатом Міністра сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка. Цікаво, що молодий міністр відгукнувся на пропозицію особисто прийняти участь у змаганнях. Для демонстрації своїх водійських здібностей він вибрав не престижну іномарку, а вітчизняну: спортивну модифікацію„Запорожця”, що репрезентувала наше місто – Львів. Міністра не злякав „нещасливий” 13-ий номер на борту автомобіля. Перемогли ж у змаганнях репрезентанти „Гала-радіо”, друге місце у латвійського екіпажу. Спонсорами журналістських змагань стали „Укравтозапчастина” та страхова компанія „ТАС”.

 

 Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.