2006 рік

Львівський авто-фан-клуб „ЗАЗ-КОЗАК” запросив 23 вересня дітей та дорослих на святкування ДНЯ НАРОДЖЕННЯ „ГОРБАТОГО ЗАПОРОЖЦЯ". Свято пройшло в рамках Міжнародної автомобільної виставки „Автотех-2006”.

В програмі свята, що відбудеться в рамках Міжнародної автомобільної виставки „АВТОТЕХ-2006” – шоу-урок з вивчення Правил вуличного руху для дітей за участі Левка Дурка, ЧАСТУВАННЯ ВЕЛИКИМ 46-кілограмовим святковим ТОРТОМ, виставка тюнінгових моделей „Запорожців”, спроба встановлення РЕКОРДУ УКРАЇНИ  із вмістимості у салон „ЗАПОРОЖЦЯ”. Цьогогріч до салону ЗАЗ-965 умістилося 20 дітей (сумарна вага „рекордсменів” – 800 кілограм). Наразі вдалося лише повторити минулорічне досягнення, проте, вже 30 вересня у рамках святкування 750-річчя Львова планується ОФІЦІЙНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКОРДУ УКРАЇНИ: львівські пластуни намагатимуться довести рекорд до рекордного – 21 чоловік (!!!) Для дітей-переможців конкурсів із знання Правил Дорожнього руху в подарунок від клубу „ЗАЗ-КОЗАК” та Дирекції автовиставки – безкоштовні квитки на дитячу лялькову виставу „Пригоди РОБОКОПА". Хлібопекарський конценр "Еколан” випік для дітей спеціально для Свята Народження „Запорожця” великий 46-кілограмовий торт.

  

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.