2010 рік

У святковому параді-карнавлі з нагоди Дня міста Львова взяло участь близько 3 тисячі осіб, серед яких дитячі колективи, лицарі, актори муніципальних та аматорських театрів, оркестр, молодіжні та спортивні організації, народні танцювальні колективи, представники національних меншин. Святковий парад щороку об’єднує творчих львів’ян з мешканцями та гостями міста.

Вже четвертий рік поспіль мешканці та гості міста розпочинають святкування Дня Львова з святкового параду. Щорічно у святковому параді презентують свої таланти театральні та танцювальні колективи міста, муніципальні музичні колективи, спортивні та молодіжні організації.
На чолі параду під супровід оркестру до Ратуші на площу Ринок верхи на конях їхали лицарі із королем Данилом. Традиційно у цьогорічному міському параді крокували вулицями міста актори на ходулях муніципального театру «Воскресіння». Під супровід оркестру урочисто на площу Ринок йшли діти з танцювальних та народних колективів міста. Також у параді їхали ретро автомобілі, «Горбаті Запорожці», байкери, карети та чудо-поїзд.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.