2010 рік

У рамках святкування Дня Львова-2010 відбулося багато дитячих акцій. У ювілейний рік випуску Першого українського (виготовлявся в Україні на запорізькому автозаводі) автомобіля «Запорожець» львівський авто-фан-клуб власників «Горбатих Запорожців» підготував для львів’ян та гостей міста декілька цікавих імпрез.

 

В гості до львів’ян на виставку-презентацію моделей ЗАЗ-965 прибули автомобілісти з Києва, Івано-Франківська, Рівного та Червонограда. Понад два десятки різнокольорових міні-автомобілів проїхалися центральними вулицями Львова в параді-карнавалі.
Відбувся пленер із розмальовки дітьми «Запорожців»: юні львів’яни розмальовували об’ємні гіпсові моделі «жужика». Організатори відзначили нагородами п’ять кращих робіт. У рік 50-річчя Запорожця кращі екземпляри розмальовані дітьми із різних українських міст стануть подарунками для ветеранів АвтоЗАЗу. Нагородою для дітей учасників художнього пленеру стала прогулянка-екскурсія містом в салоні.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.