2010 рік

На запрошення польських колег 8 автомобілів львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» 15-16 травня прийняли участь у Жешівському ралі «Ніч музеїв». В програмі - екскурсійна програма місцевими музеями (чи не найцікавішою виявилася експозиція музею пожежної техніки).

Для місцевих мешканців учасники ралі «Ночі музеїв» презентували нічну виставку-парад автомобілів-учасників та Конкурс «Елегантності».
Головний приз серед мотоциклістів дістався словаку в оригінальному антикварному шкіряному комбінезоні – мото й костюм чудово збережені. Словаки привезли із собою окрім антикварних «шкод» ще й ретро-автобус.
Разом з антикварними автомобілями з Польщі , Словаччини та України участь у ралі прийняли «мілітарні» автомобілі епохи Другої Світової війни. На учасників чекала 47-кілометрова гонка за Легендою з безліччю цікавих завдань-головоломок.
Цього року організатори шоу-змагань приготували для учасників оригінальну тему - «Джеймс Бонд». За правильні вичерпні відповіді на запитання вікторини про автомобілі Агента-007 – призи: повна відеозбірка фільмів «бондіани». Цікаво, що єдиним автомобілем, на якому катався Джеймс Бонд, серед представлених на ралі в Жешові, виявився наш «Горбатий Запорожець». Згадайте, саме на «жужику» катали супершпигуна Ленінградом у фільмі «Золоте око». Тоді «Запорожець» довелося заводити велетенською кувалдою ?. Повна колекція фільмів про Агента 007 (на польській мові) дісталася нашій Олі Кулинич, котра цьогоріч вперше вирушила в таку далеку подорож в якості водія «горбатого». Журі відзначило її авто серед інших «горбатих» за те, що воно таке ж, як і в фільмі (голубого кольору), а, по-друге, в автомобілі зі Львова приїхало аж… чотири панянки!


Фоторепортаж Євгенія КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.