2010 рік

З 27.05 по 30.05.2010р проходило XXIV Любельське раллі антикварних автомобілів Польші. Змагання відбувались серед чудових лісів польського Розточчя між містечками Яков Любельський та Більгурай.
Траса змагань прекрасно збалансована: різноманітні жартівливі конкурси + вправляння у фігурній та швидкісній їзді + екзамен з правил дорожнього руху, а також головна ідея - пошук станцій пожежної охорони в населених пунктах, які ми минали, - тримали в напружені екіпаж всі 200км.

В раллі взяли участь понад 50 екіпажів з цілої Польщі. Наш клуб представляли 2 машини. Ще з іноземних гостей був екіпаж з Білорусії на ГАЗ-21.

Підсумком наших виступів стала перемога в конкурсі елеганції. Ми приємно здивували всіх.

Дякуємо нашим польським друзям. До зустрічі у Львові.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.