2010 рік

В цій поїздці хвилювались всі. Хвилювались нові екіпажі. Хвилювались досвідчені... А як нові екіпажі?! Хвилювався мер міста, який вперше став пасажиром ЗАЗ-965.
Стартуємо. Ратуша. Площа Ринок.
Навкруги купки журналістів і співчуваючих. Нарешті всі дали інтерв'ю:
1) чарівна галичанка – пілот ЗАЗ-965;
2) найстарший член клубу;
3) власник найстарішого авто;
4) мер міста.
Під'їхали хлопці, що ремонтували машину цілу ніч. Стомились ми. Стомились журналісти. Час рушати.
До кордону колона сформувалась, заспокоїлась, усвідомила свою значимість і стала одним цілісним організмом. Кордон. Легкий порух повітря і ми в трошки іншому світі. Цю іншість дещо псують горобці, які дуже нагадують наших. Але за кілька метрів від митниці вони летять в своїх справах і не заважають милуватися дорогами і краєвидами наших сусідів. До Любліна добрались швидко. А завдяки сучасним досягненням навігаційної техніки не блукали в місті. Місцем ночівлі виявився той самий гуртожиток, де ми зупинялись по дорозі до Санкт-Петербургу. Це приємно. Хороші спогади. Гарний настрій. Приїхав Президент люблінського клубу антикварних автомобілів. На такому авто !!! Радо прийняли запрошення на їхній фестиваль в кінці травня. Перша вечеря в поїздці – це завжди відповідально. Вона задає тон... Тихенько заспівали і спати.
Ранок був діловий і усміхнений. Підтягнули всі видимі несправності і в дорогу. До Варшави. 1 травня. Країна святкує, а разом з тим продовжує сумувати. Квіти, свіжа травнева зелень, безлюдні містечка і села та безліч національних прапорів з траурними стрічками. Якось навіть не можеш не схилити голови.
Перший автостоп з табличкою «WA-WA», таксі з наліпкою «RADIO «WA-WA». Ми вже близько. Коли довелося вдруге перекидати «Запорожець», стало зрозуміло, що каву в старому місті пити не доведеться. Не встигаєм. Зате перекидали завзято і вправно. Так само і ремонтували – всім колективом. Варшава зустріла нас як рідних. З якої причини ми зупинились біля того автосервісу ніхто пригадати не може. Але було дуже шумно, весело і смачно.
Отрембуси – містечко під Варшавою, де відбувався фестиваль, вражає насамперед музеєм антикварних автомобілів, антикварних мотоциклів, антикварних велосипедів і ще багатьох антикварних речей. Напевно, треба дуже любити антикварну техніку, щоб присвятити їй стільки зусиль і часу. А ще смажився на вогні величезний кабан, якого готували гостинні господарі для всіх учасниківа змагань. Учасники змагань все зрозуміли правильно. І за дивним збігом обставин були на фініші якраз тоді, коли кабан був готовий. А може так був розрахований маршрут? Підведення підсумків змагань під акомпонемент джаз-бенду було гарним заключним акордом цього фестивалю.
Львів. 4-та година ранку. Центр міста. Гроза. Дружньо підморгують жовтим оком світлофори.
Впевнено стрекоче двигунець, розганяючи останніх гуляків, які зачудовано дивляться вслід:
Звідки то чудо взялося?
Куди воно летить?
Ми вже вдома. Ура!

04.05-21.06.2010 р.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.