2010 рік

Напередодні відправлення на Міжнародний Зліт львівські власники автомобілів «Запорожець» відзначили у рідному місті 50-річчя випуску Першого українського автомобіля марки Запорожець ЗАЗ-965. В гості до львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» приїхали друзі з зарубіжних клубів ретро-автомобілів з Німеччини, Литви та Польщі та автомобілісти України. Пройде виставка-презентація ретро-автомобілів, різноманітних оригінальних та тюнінгових версій «горбатих Запорожців»… В програмі святкування – велика дитяча програма . Для дітей з шкіл-інтернатів Львівщини та міста показали тематичну лялькову виставу-гру з вивчення Правил дорожнього руху, відбудеться художній пленер з розмальовки об’ємним моделей ЗАЗ-965 (кращі розмальовки «помандрують» до Запоріжжя та слугуватимуть подарунками для ветеранів АвтоЗАЗу, які збирали перші «Запорожці»), пройшли вікторин із вивчення дітьми Правил руху.

 

Найприємніший момент святкування – розрізання великого святкового торта із зображенням ювіляра – «Горбатого Запорожця». 50-кілограмовий смачний вітальний торт виготовлений та «розмальований» майстрами-кондитерами на фабриці «Львівські солодощі» розрізав головний даiшник областi Василь Струс.

Після шоу відбуся урочистий старт колони «Запорожців» у Міжнародний автопробіг на острів Хортицю де пройде Зліт власників ЗАЗ-965 з України, Росії, Польщі, Литви, Білорусі, Німеччини. Цікаво, що на святкування до Львова прибули навіть екіпажі з батьківщини ЗАЗ-965 – Запоріжжя. Львів'яни на “Запорожцях», (наймолодшому автомобілю - 43 роки) подолають дорогами України та Криму 3333 кілометрів. В рамках святкування відбудетьсь ся підписання Меморандуму про дружбу та співробітництво між автомобільними ретро-клубами України, Росії, Литви, Німеччини, Польщі та Білорусі. Святкування відбувається під патронатом Голови львівської облдержадміністрації Василя Горбаля, мера міста Львова Андрія Садового. Клуб «ЗАЗ-КОЗАК» висловлює подяку партнерам дитячої програми - Концерну «Галнафтогаз», Генеральному страховику автопробігу - страховій компанії «Здорово», Торговій марці «Олеська» та Львівській пивоварні… Генеральні медіа партнери акції : «Перший Аавтомобільний», журнал «Автоцентр» та журнал «Lvivtoday».

P.S. Решта фото в галереї.

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.