2010 рік

У Запоріжжі на острові Хортиця відбувся Міжнародний зліт власників автомобілів «Запорожець». В програмі святкування ювілею 50-річчя випуску Першого автомобіля ЗАЗ-965. Ентузіасти марки з України, Росії, Польщі, Литви, Німеччини та Білорусі з автомобілів ЗАЗ-965 на центральній площі міста «намалювали» цифру 50-ть. На території завод АвтоЗАЗ відбулися офіційні св’яткуваня: учасників Міжнародного автопробігу привітало керівництво заводу, губернатор Запоріжжя. Відбулося чествування ветеранів та екскурсія виробничими ділянками заводу. Для ветеранів заводу серед яких екс-директор Кравчун та водій-випробувач Іван Кошкін (саме він демонстрував найвищоу керівництву держави Перший ЗАЗ-965 на Червоній площі) приготували спеціальні обємні фігурки «запорожців» розмальовані дітьми Львова…


Спеціальна комісія разом з представником «Книги рекордів України» зафіксувала офіційне досягнення – найдовшу колону з втом білів ЗАЗ-965 – в колону вишикувалися рівно 50-ть автомобілів цієї марки. Разом з «Горбатими» до колон долучилися ще 50-ть автомобілів-родичів ЗАЗ-966 та ЗАЗ-968. Один з організаторів святкування Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» нагородив учасників Зльоту, які прибули з найдальше розміщених географічних точок.. Спеціальні призи в формі ЗАЗ-965 тримали автомобілі з Геннебаху (Німеччина), Снкт-Петербурга (Росія), Севастополя та Луганська. Найдовшу відстань до Запоріжжя здолавЗАЗ-969 з міста Омск (Росія). По завершенні Зльоту на Хортиці частина учасників відправляється в автопробіг дорогами Криму: а таборі «Артек» для дітей буде організовано «День народження Запорожця».

P.S. Решта фото в галереї.

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.