2010 рік

Офіційне святкування «Дня народження Запорожця» у Запоріжжі – це лише частинка великого ралі. Далів відбулося неофіційне продовження – вільна програма львівського авто-фан-клубу «Заз-Козак» передбачала автоподорож до Криму. Ще десять днів автопригод на Арабатській стрілці, в Феодосії та «Артеку» у фотозвіті Євгенія Кравса.


Ми відвідали галерею Айвазовського у Феодосії, позагарали на пляжі «Пісчана коса» у Приморському, подолали серпантини по дорозі до Гурзуфа (не забули відвідати винні фірмові магазини в Коктебелі та Массандрі). Кінцевою точкою подорожі став Міжнародний дитячий центр «Артек». Тут львівсько-польсько-запорізька колона розмістилася у наметовому таборі у чудовому сосноворму лісі. Для дітей з табору було проведено шоу-урок з вивчення Правил дорожнього руху, художній пленер зрозмальовки модельок «Горбатого Запорожця» та оригінальні конкурси-змагання між загонами табору «Озерний» на побиття досягнення до «Книги рекордів України» в категорії – вмістимість в салон ЗАЗ-965. Як виявилося, дітей в «Артеку» годують дужеи добре: найкращий резуультат показали діти з 9-го загону. До салону «Запорожця» помістилося ... лише 16 чоловік.

В подарукок для дітей та музею табору ми залишили багато сувенірів, серед яких й гіпсовіі, розмальовані дітьми модельки найкращого в світі автомобіля –«Горбатого Запорожця».

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.