2010 рік

В день народження свого міста (місто Пустомити відзначає 569 річницю заснування) мешканці містечка поруч Львова мали можливість оглянути виставку-презентацію оригінальних моделей авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК».


Одинадцять різнокольорових «Запорожців» моделі ЗАЗ-965 приїхали в гості до дітей місцевої школи, щоб влаштувати свято…
Першого жовтня рівно п’ятдесят років тому з конвеєра Запорізького заводу «Комунар» зійшла Перша партія серійних автомобілів, які до сих пір колесять нашими дорогами…
Мабуть, найбільше свято запам’ятається юним жителям Пустомит, для дітей влаштували катання на ретро-«Запорожцях» на майдані поруч школи…

Фоторепортаж Євгенія КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.