2011 рік

Вже втретє прикордонне село Поповичі приймає фестиваль «ФортМіссію». Подивитися на унікальні форти Першої світової, оглянути сучасне мистецтво та послухати файну музику сюди приїжджають тисячі українців та закордонних гостей.

Цього року 1-3 липня авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак» традиційно проводитиме тут свій «ШВЕЙКІВСЬКИЙ» міні-фестиваль.

Пріоритетом львівських власників «Горбатих Запорожців» на цьому цікавому святі буде швейківська тематика – міні-фест «Кулінарними шляхами бравого вояки Швейка» та театралізована костюмована вистава-своєрідний історично-краєзнавчий лікбез для місцевих діточок. Спеціально для дітей з місцевих будинків сімейного типу ми готуємо розповідь про пригоди героя всесвітньовідомого твору Гашека. Адже саме тут блукав та був узятим у полон своїми бравий вояка Швейк.

Для малюків організовано художній пленер та будуть проведені тематичні вікторини. На кожного активного учасника свята чекають унікальні подарунки-сувеніри. Спеціально для дітей виготовлені шоколадні фігурки – точні авторські копії пам’ятника Швейку у Скелівці (Фельштині) авторства скульптора Андрія Дацка. Клуб подбав про наповнення бібліотек місцевих будинків сімейного типу унікальними енциклопедіями «Феномен Швейка» (Видавництво «Наутілус») та іншою цікавою літературою. Не сумніваємося, дітям це сподобається. Сподіваємося й дорослі залишаться задоволеними скуштувавши справжніх «швейківських» смаколиків, приготовлених спеціально до фестивалю…

Фоторепортаж дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.