2011 рік

У виставковому комплексі «Львівський Палац Мистецтв» 5-го липня відбулося відкриття виставки робіт львівських художників та фотографів «Великі перегони».
Виставка присвячена відродженню автомобільних перегонів трасою «Львівського трикутника» 1930-33-х років на Міжнародному фестивалі старожитніх авто «Леополіс Гран Прі-2011». Свої творчі роботи презентували живописці – Анна Атоян, Олександр та Іванка Войтович, Леся Квик, Сергій Макушин, Руслан Романишин і фотографи – Віктор Гурняк, Маріан Стрільців, Петро Задорожний, Ростислав Ковальчук, Віталій Грабар /фотоагенство LUFA /, Маркіян Лисейко та Євген Кравс.

Від імені Львівської міськради організаторів виставки привітав депутат, Почесний консул Королівства Нідерланди у Львові пан Богдан Панькевич, а директор Палацу Юрій Гнатковський висловив побажання, щоб подібні великомасштабні «спеціалізовані» експозиції відбувалися в Палаці Мистецтв регулярно. Традиційно, як прийнято на поважних автоперегонах, гостям запропоновано скуштувати шампанського з великої «призової» пляшки…

Фоторепортаж дивіться у фотогалереї.(Фото надано Агенцією «ЛЮФА»)

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.