2011 рік

На Львівщині 30-31 липня відбувся І-й Всеукраїнський козацький фестиваль “Богданові звитяги”. Він присвячений переможній битві військ Богдана Хмельницького під Городком.
В зв’язку з трагічними подіями на шахтах Луганщини та Донеччини святкова концертна програма була максимально урізана, проте відбулися змагання козацьких дружин області. У фіналі український стронґмен Василь Вірастюк, володар титулу “Найсильніша людина світу”, був головним суддею. Переможцем в сумі вправ (метання довбни, переміщення «Горбатого Запорожця», лазання на швидкість на стовп, підійманні 53-кілограмової колоди, козацькій естафеті та перетягуванні линви) стали місцеві богатирі, другі - козаки з спортивного товариства «Колос», третє місце виборола команда міста Турка.

Фоторепортаж Євгена Кравса дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.