2011 рік

У Львові побито рекорд з «Книги рекордів України»: 24 вересня від Палацу Потоцьких до центральної площі міста у супроводі автомобілів ДАІ та кортежу байкарів проїхала святкова весільна колона сформована із 23 автомобілів вітчизняного виробництва «Запорожець»« моделі ЗАЗ-965.

Молодят, членів Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» приїхали підтримати власники «Горбатих запорожців» також з Івано-франківська, Рівного, Луцька та Червонограда. Міський голова міста Андрій Садовий подарував молодятам пам’ятну срібну медаль із символами Львова, а співачка Людмила Ясінська – свою нову пісенну композицію «Позитив»…

Фоторепортаж Євгена Кравса дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.