2011 рік

«Буде сало – буде все в порядку!» - під таким девізом пройшло Свято сала у селі Лаврикові (Жовківський район, Львівська обл.).
У Лаврикові здавна люблять та вміють смачно приготувати цей «український наркотик». Не дарма чи не половина місцевих газд носять прізвище – Сало… На святі можна було поласувати різними сортами цього поживного продукту – сало смажене, солене, копчене. Було , звісно, й сало... в шоколаді. «Український снікерс» особливо припав до смаку польським туристам –автомобілістам, які завітали на свято в рамках Міжнародного ретро-фестивалю «Запорізькі забави з Левами».

Фоторепортаж Світлани КРАВС дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.