2011 рік

29-30 жовтня Міжнародним туристичним збором у місті Жовква львівські та люблінські (Польща) ретро-автомобілісти закрили спортивний сезон 2012. Щоб позмагатися за Кубки авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» та відзначити Міжнародний день автомобіліста на «полювання за Левом» вирушили два десятки антикварних авто…
Змагання розпочалися автоперегонами за Легендою, були спортивні проби у місті Жовкві, конкурс глядацьких симпатій, пішохідний квест – «Полювання за Левом»,спортивний турнір з настільного тенісу та багато інших цікавинок.

Найкращим у пошуках Лева (квесті) став Василь Шевченко. Приз глядацьких симпатів, виділений Жовківською райдержадміністрацією дістався Тарасу Іваночку. Кращою пінг-понгісткою стала Тетяна Мидлик. Кубки, медалі, призи від спонсорів змагань та грамоти отримали переможці у спортивних дисциплінах – авто слалому та фігурному водінні…

P.S. Найближчим часом – офіційні протоколи змагань.

Фоторепортаж Світлани КРАВС дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.