2011 рік

Авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак» повідомляє про створення підрозділу класичних автомобілів. Запрошуємо власників ретро-автомобілів (випуск згідно міжнародної класифікації – до 31 грудня 1970 року включно) приєднуватися до нас.

Контакти:
керівник підрозділу - Володимир Кулинич (моб.067 7067845), e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
помічник - Тарас Цюваник (моб. 050 9014269), e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.