2011 рік

Вже традиційно 19-го грудня активісти клубу «ЗАЗ-Козак» відправляються на своїх автомобілях до Сколівської загальноосвітньої школи-інтернату. У 2011-му погода сприяла авто подорожі (зі Львова до Сколе - 120 кілометрів) – всього мінус 2 градуси за Цельсієм. Минулоріч було мінус 12, а два роки тому – аж 24 градуси морозу. Вперше окрім «Горбатих Запорожців» подарунки дітям віз ретро-автомобіль БМВ (власник Ігор Мироненко).
Якщо партнери проекту, львівські пластуни, переважно концентрують свою увагу на найменших учнях школи-інтернату (неодмінно на них чекає імпровізована вистава за участі св. Миколая), то клуб «ЗАЗ-Козак» більше «спеціалізується» на старшокласниках. Цього року клубу вдалося зібрати понад 7 (сім) тисяч гривень та закупити найнеобхідніші речі для сиріт. Повний список розподілу подарунків серед дітей-сиріт вже скоро буде опубліковано на нашій веб-сторінці.

Також на баланс школи було передано 4 (чотири) комплекти сучасних комп’ютерів із 17-дюймовими моніторами. У школі буде створено комп’ютерний міні-клас та започатковано позаурочний гурток з інформатики. Висловлюємо окрему подяку за благочинні комп’ютери та комплектуючі Ігорю та Тетяні Мидлик, Олі та Роману Кіс, Євгену та Світлані Кравс, Остапу Бойко, Ігорю Сиротинському та Сергієві Лагойді.

Вже стала доброю традицією пропаганда спорту та здорового способу життя та анти-тютюнокуріння. Перед початком спортивних міні-турнірів з баскетболу та волейболу (цього року наша команда знову програла більш моторним учням школи у півфіналі - 12:20). У складі баскетбольної команди спорт-ветеранів клубу Роман Фернеза, Ігор Мироненко, Євгеній Кравс, Роман Кіс та Тарас Іваночко. Тренер – Євген Бальва (сумарний вік команди – ой, аж страшно – 299(!!!) років). Не дивно, що ми знову програли 14-річним вихованцям школи. На баланс школи ми передали новенькі м’ячі – баскетбольний, футбольний та волейбольний. Шкільна бібліотека поповнилася брошурами, які популярно ілюструють шкоду від тютюнокуріння.

На останок, перед дорогою до дому, нас традиційно пригостили обідом у шкільній їдальні, яка розташовану у чудовому, але занедбаному палаці графа Грьодля.

Вже найближчим часом плануємо передати у розпорядження Сколівської загальноосвітньої школи інтернату додаткові кошти у сумі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень для забезпечення випускного одягу для трьох вихованців-випускників.


P.S. Клуб «ЗАЗ-Козак» висловлює подяку активістам Української скаутської організації «Пласт». Дякуємо фотокореспонденту Національної агенції Укрінформ Маркіяну Лисейку за допомогу у транспортуванні комп’ютерних моніторів ( усі подарунки з трудом помістилися у наші чотири ретро-автомобілі) та участь у складі клубної команди у волейбольному турнірі…

Фоторепортаж Євгенія Кравса та Маркіяна Лисейка дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.