2012 рік

Делегація з Львівського авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак" на запрошення Комісії історичниїх автомобілів ФІА відвідала Гран-прі Монако Історик.
На засіданні Міжнародної Rомісії львів'яни представляли Автомобільну федерацію України та зробили офіційну презентацію автоперегонів на історичній трасі "Львівський трикутник" з метою подачі заявки на включення українського змагання до серії Кубку світу для класичних автомобілів.

Президент ФІА Жан Тодт ініціював створення з 2014 року світової серії гонок на класичних (ретро-) автомобілях. За попередніми даними Кубок світу складатиметься з 12-ти етапів. Європі надано 7 вакансій. Змагання на історичній трасі "Львівський трикутник" - один з фаворитів і реальний претендент на проведення змагань. Вимоги Комісії до претендентів дуже суворі - безпека траси та глядачів - один з головних чинників - зазначив Президент Комісії John Hughes (Великобританія).

Міжнародна спортивна Коимісія історичних автомобілів ФІА складається з 32 членів. З 2012 року Україну в ній презентує Євгеній Кравс.

Фоторепортаж Євгена КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.