2012 рік


У Львові спробували спрогнозувати результат матчу між національними збірними України та Франції. Львівський півень спрогнозував перемогу над французами – 2:1. Власниця півня Ольга Наливайко – палкий прихильник національної збірної України, впевнена – Україна неодмінно переможе…
Суперечливі прогнози на сьогоднішній матч Україна-Швеція, який о 21 45 розпочнеться у Києві. Харківській тхір Фред пророкує перемогу вітчизняній збірній.

А от столичний кабан-віщун Фунтик, який мешкає у фан-зоні на Хрещатику, віддав перевагу Швеції. Перед ним за традицією поставили миски із кукурудзяними паличками та прапорцями країн, які сьогодні зійдуться у двобої. Окрім того, за прогнозами Фунтика у матчі Англія-Франція переможе Франція.

Фото Євгена КРАВСА

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.