2012 рік

Спеціально до ЄВРО-2012 у Львові члени місцевого клубу ретро-автомобівлів «ЗАЗ-Козак» підготували раритетні українські автомобілі «Запорожець» ЗАЗ-965 та розмалювали їх у кольори країн-організаторів. Жовто-блакитний та біло-червоний автомобілі, яким вже понад 50-ть років БЕЗКОШТОВНО возять фанатів з аеропорту до стадіону та до фан-зони Львова.
Власники автомобілів Остап Лишак (українські кольори) та Василь Шевченко (польські кольори) взяли участь у фан-параді в підтримку збірної України у Львові 15-го червня. За словами власників автомобілів, вони хочуть , щоб у приїжджих туристів Україна та місто Львів асоціювалася як привітні, відкриті для світу…

Cправка: Перший український автомобіль «Запорожець» моделі ЗАЗ-965 був виготовлений на запорізькому автозаводі у 1960 році. У 1983 ро3ці у Львові створено перший на теренах колишнього СРСР клуб власників ЗАЗ-965.

Фоторепортаж Євгена КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.