2012 рік

Представники чотирьох країн – Польші, України, Німеччини та Італії – прийняли участь у фестивалі ретро-автомобілів у Кракові (Польша). Цього року на «КРАК» приїхало 45 екіпажів. Україну на авто змаганнях, що проходять під егідою ФІВА репрезентували автомобілі «Запорожець ЗАЗ-965» зі Львова та Запоріжжя. Обидва екіпажі піднялися на подіум у заліку авто виготовлених після 1960 року.
На другій позиції екіпаж №25 Семен Бандровський, Оксана Наконечна (Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак», авто 1964 року випуску), «бронза» у сімейного екіпажу Сергій та Ганна Тищенко (авто 1964 року випуску, відреставроване на заводі-виробнику АвтоЗАЗ. Екіпаж із Запоріжжя додатково було нагороджено відзнакою організаторів ралі та владою міста Кракова у конкурсі Елеганції та призом за найдовший шлях, який екіпаж здолав на колесах до фестивалю.

Протягом двох залікових днів на учасники змагань мали виконати багато різноманітних практичних та теоретичних конкурсних вправ – ралі за Легендою (перегони проходили передмістями Кракова серед яких родинне містечко Яна-Павла II – Вадовіце), змагання на регулярність руху, тощо. Цікаво, що українські екіпажі випередили у очній боротьбі своїх «родичів» - італійські Fiat-500 та Fiat-126 із команди «Team 500 Italy». Добре, що імпозантні німецькі мерседеси (їм поталанило) були класифіковані у іншому класі.

Головний приз «КРАК-2012» дістався познанському екіпажу №4 Пйотр та Халіна Малецкі (Ford Eifel 1937 року випуску).

Однією з родзинок фестивалю «КРАК» є виставка-презентація ретро-автомобілів та Конкурс Елеганції на центральній площі Кракова – екіпажі одягнені у костюми епохи випуску своїх автомобілів.

На командорському балі відбулася міні-презентація львівського фестивалю «Леополіс Історик ралі»: командор краківського ралі Марек Сувальскі отримав в подарунок від авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» унікальну книгу «Гран-прі Львова» про історичні автоперегони трасою «Львівський трикутник». Учасники фестивалю отримали запрошення відвідати місто Лева на своїх ретро-автомобілях…

Фоторепортаж Євгена КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Більше інформації про фестиваль на Інтернет-сторінці організаторів http://www.automobilklubkrakow.pl/oldcar/rajd-krak-2012/

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.