2012 рік


На запрошення організаторів, репрезентанти львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» відвідали найпрестижніший польський фестиваль ретро-автомобілів (класифікація FIVA - А) – 35-те ювілейне ралі Бескидського автоклубу. Цього року базою фестивалю було маленьке містечко Яворже. Вигідне географічне положення та великий досвід проведення фестивалів обумовило велику кількість учасників бескидського авто фестивалю.
У чотирьохденному ралі прийняло участь 77 автомобілів з Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії, Словаччини, Росії та Франції (серед французів – також екіпаж на мотоциклі «Дніпро»). Найстаршим автомобілем фестивалю був Pierce Arrow 33 Вольфганга Крамера з Німеччини - 1924 року випуску.

У організаторів є чому повчитися – тут насичена спортивна програма. Протягом трьох залікових днів учасники щоденно проїжджають 120 кілометрів мальовничими околицями Білян, Освенціма, Бренни, Чеського Цешина. Головна імпреза – виставка-презентація автомобілів-учасників та конкурс Елеганції відбулася на центральній площі Бельско-Бяле. Головний приз – кришталеву чашу від президента міста отримав екіпаж Ришарда Гаргуля (Paсkard 733, 1930 року випуску). Цікаво, що саме цей автомобіль отримав головну нагороду конкурсу Елеганції у Львові в травні, на фестивалі «Леополіс Гран-прі». Серед відзначених авторитетним журі - автомобіль Opel Adam 1210 зі Словаччини, ГАЗ-21 «Волга» з Росії, французьке Peugeot 402 Sport, польський Fiat 518 C сabrio із Литви та чеська Tatra T87.

Сподіваємось, наступного року на ралі у Бескидах змагатимуться й львівські «Запорожці»…

Фоторепортаж Євгена КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.