2012 рік

РАЛІ «ЗОЛОТА ПІДКОВА-2012» ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОРИСА ВОЗНИЦЬКОГО

29 вересня львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак» під патронатом Автомобільної федерації України провів Міжнародне туристичне ралі замками Львівщини «Золота Підкова-2012». Туристичний автопробіг автомобілістів України, Польщі та Білорусі, присвячений пам’яті Героя України академіка Бориса Возницького.

Учасники перегонів на ретро-автомобілях (понад 30 екіпажів) відвідали Золочівський, Підгорецький та Олеський замки та виконали ряд змагальних проб на майже 200-кілометровому маршруті. У Золочеві відбулася виставка-презентація учасників ралі та конкурс Елеганції. Представники Золочівської райадміністрації нагородили спеціальними призами переможців конкурсу. Найцікавішою виявилася «інсталяція» наших білоруських колег з клубу ЗАЗ-Гараж «Народжені в СРСР»

У Підгорецькому замку учасники ралі мали змогу оглянути чудові краєвиди з висоти пташиного польоту – із корзини аеростату.

Завершилося ралі Командорським балом, де було вручено Кубки та пам’ятні подарунки переможцям багато чисельних номінації. Головний Кубок переможців Кубку України на історичних автомобілях отримали представники Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» на автомобілі «Запорожець ЗАЗ-965» Василь Шевченко та Назарій Бідник. Кубок вручив представник ФАУ багаторазовий Чемпіон України з ралі Василь Ростоцький.

 

 Фоторепортаж Євгена КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.