2012 рік

30 вересня на традиційне святкування Дня народження «Запорожця» ентузіасти з Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» запросили своїх друзів-автомобілістів з українських, польських, білоруських клубів та дітей з львівських шкіл-інтернатів. Було організовано виставку різних моделей Запорожців. Цього року для найменших було приготовлено 52-кілограмовий святковий торт.
Саме 52-роки виповнилося Першому українському міні-авто. Працівники міського ДАІ приготували для сиріт конкурси та вікторини з вивчення Правил вуличного руху. Для дітей-сиріт було організовано екскурсію по Львову на Чудо-поїзді та лялькову виставу. Переможців конкурсів катали містом на маленьких українських ретро-автомобілях…

Фоторепортаж Євгена КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.