2013 рік

Виставка антикварних автомобілів Олдтаймер-Галерея (www.old-timer.ru) проходила з 7 по 10 березня у виставковому центрі Крокус Експо.

Подія досить помітна в колах шанувальників старожитньої техніки. Організаторам вдалося створити піднесену атмосферу свята. Свята технічної досконалості, краси форми, польоту конструкторської думки.

Цікавинкою виставки були фірми, які займаються реставрацією авто, в т.ч. і з України. Можна було побачити не лише кінцевий результат, але й етапи реставрації автомобіля (підготовку кузова, реставрацію двигуна і т.п.)

Досить багато автомобілів було виставлено на продаж. Можна було придбати і запчастини до старожитньої техніки. В цьому сегменті було представлено більше 10-ти фірм, які пропонували оригінальні деталі до ретроавтівок та нові, створені по старих зразках.

Доповнювали святкову атмосферу полотна художників, роботи фотографів та стенди з іншою ретро-технікою: мотоциклами, велосипедами.

Побажаємо нашим колегам з Москви подальших успіхів та сподіваємося на співпрацю в організації заходів присвячених старожитній техніці.

Віце-президент АФК ЗАЗ-КОЗАК, Семен Бандровський.

Фоторепортаж дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.