2014 рік

З нагоди 56-го дня народження "горбатого" запорожця (заз - 965) в 2015 році. АФК "ЗАЗ КОЗАК" планує здійснити найдовшу та найекстримальнішу поїздку на горбатих запорожцях в своїй історії.

Метою поїздки є найпівнічніша точка Європи Нордкап (Норвегія).  Загальна протяжність маршруту в обидві сторони становить 6000 км.

Львів(Україна) - Люблін (Польша) - Каунас (Литва) - Рига (Латвія) - Таллін (Естонія) - Хельсінки (Фінляндія) - Нордкап (Норвегія)

Під час проходження маршруту планується перетин Полярного Кола, та візит в гості до Санта Клауса!

Готуємо машинки на 2015 рік.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.