2014 рік

Безцінна спадщина ЮНЕСКО (Україна – Польща).

Знайомтесь. Це ми –щасливі власники ретро машин.

А це наші суперкари!

 … і наша валіза

Ідея здійснити мандрівку по деревяних церквах Карпатського регіону, які внесені до списку ЮНЕСКО, виникла у клубі вже давно. Виявляється, є 16 церков – 8 на території України і 8 на території Польщі. 20 серпня 2014 року 4 безстрашні екіпажі вирушили в путь. Надзвичайно цікавий маршрут, до найменших деталів продумали і склали Семен Бандровський і Оксана Наконечна.

Дякуємо!!!

Отже, ми відвідали 2 церкви в Україні (Жовква і Потеличі) та 8 церков Польщі (Радруж, Хотинець, Квятонь, Брунари Вижні, Тужанськ, Повожнік, Овчари, Смольнік). Карпатські краєвиди, дивовижна архітектура селянських деревяних церков, розкішні розписи на стінах вражають. Дивіться самі.

 Всі ці церкви належать греко-католицьким громадам. Є парафії, які складаються з пяти або й трьох родин. Але вони мають свою церкву. У деяких відбуваються і римо-католицькі служби.

Церковні печатки отримали всі. Про це подбали наші юні штурмани.

 А таке ви бачили? Церква в окулярах!

Саме такий ключ відкриває двері церкви.

Ось таким ланцюжком, ось такими екіпажами від церкви до церкви ми доїхали до Криніци.

Справжній старовинний паровоз трапився нам на шляху.

 А які смачні гриби ми збирали!

 Нарешті Криніца - маленьке, але дуже затишне містечко.

 Це відомий нартярський курорт. Але ще тут є цілющі води.

І дуже-дуже хороша загальна атмосфера.

В Криніці народився і жив відомий лемківський художник Никифор, памятник якому є і у Львові.

 Ейкуменічний центр у Мичковцях, заснований Папою Римським Іваном-Павлом ІІ. Затишок, спокій, добро панують тут. А ще є макети всіх деревяних церков Карпатського краю.

А це Бещадська пристань. Складалося враження, що ні один серйозний байкер не проїжджає повз це місце. Рай для байків.

 А як вам таке порівняння?

Архангел Михаїл біля церкви у с.Смольнік

 Дупло у байкерській Бещадській пристані. Або мотор в дуплі.

 Ну і нарешті - озеро Соліно. Це справжня казка.

Одним словом: було класно! Хто не знами – тихо плаче в куточку. Приєднуйтесь! З НАМИ ВЕСЕЛО! 

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.