2015 рік

Дорогі ретролюбителі !!!
Запрошуємо Вас взяти участь у LEOPOLIS GRAND PRIX 2015 (12.06.2015 - 14.06.2015) 
Історія спортивних автомобільних перегонів в Україні розпочалася у Львові у далекому 1930-му році. Саме тоді відбулися перші кільцеві гонки Гран Прі Львова, які пройшли на трасі «Львівський трикутник». Вже в наступному році змагання набули міжнародного статусу, а львівськими дорогами проїхали великі зірки автомобільного спорту з 60-ти країн світу.

«Авто-фан-клуб «ЗАЗ Козак» в 1999 році відродив традицію міжнародних перегонів ретро автомобілів . З 2012 року перегони перетворилися в повномасштабний фестиваль. Тому запрошуємо всіх до участі у Міжнародному фестивалі старовинних автомобілів «Леополіс Гран Прі» у 2015 році.
Ми не можемо допустити, щоб як і в 30-х роках, «Леополіс Гран Прі» відбувся лише чотири рази і припинив своє існування із-за складної політичної і економічної ситуації в країні. У цьому році, незважаючи ні на що, ретро перегони відбудуться в шостий раз після відновлення.
Ви будете мати можливість поринути в атмосферу старовинного Львова і пережити справжній азарт перегонів так, як свого часу це зробили Ганс Штук і Рудольф Карачиолла, П'єр Вейрон і Анет Троянд-Итье, Ренато Балєстреро і Вікторія Орсіні, Максиміліан Хардег і Ганс Чайкоф , Бруно Сойка і Ян Кубічек .
На вибір учасників представлено 3 пакету, серед яких кожен може вибрати найбільш цікавий і зручний. LEOPOLIS GRAND PRIX 2015 - це три дні незабутніх подій, серед яких: автомобільна виставка, гонки, парад авто, конкурс ретро-элеганции, батярська вечірка, командорський бал, і, вперше в історії фестивалю - ексклюзивний ретро-аукціон.
Прийом заявок на участь у фестивалі на сайті http://www.leopolis-grand-prix.com/ і триває з 16.04.2015 до 1.06.2015

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.