2015 рік

Раді представити Вам нашого спонсора - Дім Марочних Коньяків Таврія

Класика автобудування за підтримки кращого представника класичного мистецтва створення вишуканих коньяків - Дому марочних коньяків "Таврія".

В'язкий ароматний час, закоркований у пляшках, та запах коштовної шкіри салону старого авто - спомин про кращі часи людини та людства.

www.tavria.ua

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.