2015 рік

Завершився 7-й МЕГАЗЛІТ ЗАПОРОЖЦІВ, який цього року відбувся 17-19 липня у Вінниці. Цього разу на Мегазліт зібралися 48 автозазиків в основному з України, але були по одному: з Білорусі та Росії. Та оне авто (правда не ЗАЗ) з Німеччини. Лівівський АФК "ЗАЗ-Козак" представили одразу 4 екіпажі. Вінницькому клубові "ЗАЗ-Фенікс" великий респект за прекрасну організацію дійства. Проживали в наметовому містечку дитячого табору УМВС. В програмі: екскурсія у Вервольф, Автореторомузей, садибу Пирогова і надзвичайно видовищне дійство: перегляд програми фонтану Рошен. І звичайно, дружні вечірки з юшкою, пловом, картоплею і ін.... Все відбувалося точно за графіком: за що окремий респект.

Фотозвіт.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.