2015 рік

ЗОЛОТА ПІДКОВА 2015

 

25-27 Вересня відбулося чергове (п'яте) Міжнародне туристичне ралі “Золота Підкова 2015” з серії “Леопроліс Історик-Ралі:

Організатор: АФК “ЗАЗ-Козак”, м.Львів

Співорганізатор:  “Ретро-Кортеж”, м.Тернопіль

 

Ралі відбулося за активної підтримки Тернопільської ОДА, Тернопільської міської ради, Кременецької районної ради, міського голови м. Збараж, Національного заповідника «Замки Тернопілля», Кременецько-Почаївського ДІАЗу, ПАТ “Тернопіль-Готель”.

 

Генеральний спонсор: ТЦ “Атріум”, м. Тернопіль.

Спонсори: ТМ “Горобина” м.Суми, ТМ “Шале Грааль”, м. Трускавець, ТМ “Амвей”, ТМ “Микулинецьке”, ІСС Ukraine, ТМ “Авто Стандард Груп”, м.Львів,  ТМ “Територія Взуття” м. Тернопіль, ательє “Марі S” м.Тернопіль, XS Power Drink, ТМ “Аскор Україна” м. Тернопіль.

 

Участь у ралі взяли 82 особи на 42 старожитніх автомобілях.

Представництво

Україна: м.Харків (1 авто), м.Хмельницький (1 авто), м.Івано-Франківськ (1 авто), м.Червоноград (1авто), м.Суми (1 авто), м.Кременець (1 авто), м.Львів (15 авто), м.Тернопіль (7авто).

Польща: 10 авто.

Литва: 2 авто

Бєларусь: 2 авто.

26 вересня учасники відвідали та ознайомилися з експозиціями Збаразького замку, палацу Вишневецьких, Замкової гори (Бона) у Кременці, садибою-музеєм Ю.Словацького, Кременецьким ботанічним садом.
26 вересня на майдані Волі у тернополі відбулася виставка автомобілів-учасників та конкурс ретро-моди та автомобільної Елеганція.

Переможці конкурсу стали:

І Місце: Жинчишин Ангеліна та Курах Ярема на Citroen 2CV 1975рв з АФК “ЗАЗ-Козак, м.Львів.
ІІ Місце: Кулинич Володимир та Кулинис Ольга на Chevrolet Berlina Fillips Cupe 1980рв з АФК “ЗАЗ-Козак, м.Львів.

ІІІ Місце: Маслов Анатолій та Рутковський Антоній на ЗАЗ-966 1960рв з клубу ЗАЗ-Гараж, місто Новогрудка, республіка Бєларусь.

Фотозвіт в нашій галереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.