Новини

Moto Session 2013 - виставкова експозиція, яка проходиа в місті Любліні 20-21 квітня 2013 року.

Виставка тривала два дні та зібрала безліч учасників, які представляли на ній практично все, що стосувалося автомобілів. Так було представлено безліч некомерційних організацій, засобів масової інформацій, сервісних компаній та провідних міжнародних рітейлерів та виробників.

Однією зі складових Moto Session 2013 була виставка ретро автомобілів різних брендів та років випуску. Серез них також були представлені старовинні мотоцикли, велосипеди, різноманітні фургони і різне устаткування пов'язане з автомобільною промисловістю минулих років. Зокрема були створені окремі куточки, які за стилістикою відповідали тій чи іншій епосі.

Завдяки злагодженій роботі організаторів на виставці вдалося зібрати багато ретро техніки з цілої Польщі і закордону.

Свої ретро автомобілі та мото техніку представили учасники автомобільної асоціації Любліна та люблінського клубу історичних любителів мотоциклів LGW „Partyzant”. Приїхало багато автолюбителів з різних куточків Польші, серед яких нам надзвичайно приємно було бачити знайомі обличчя людей, що побували на минулорічному Леополіс Гран Прі.

Наш клуб "ЗАЗ-КОЗАК" теж був запрошений на цю визначну для Любліна подію і його представили 5 екіпажів. Презентувавши на виставці три автомобілі ЗАЗ-965, одну Волгу - 21, та автомобіль ЗІМ.

Завдякі цікавій виставковій програмі відвідувачі мали унікальну можливість поринути в атмосферу часів їхніх дідусів і бабусь, батьків, часів їхнього дитинства. Транспортні засоби, які не так давно можна було зустріти на дорогах, або побачити тільки в кіно і зараз стали великою рідкістю, були в величезній кількості на цій виставці та з задоволенням позували для фотографій в сімейний альбом чи соціальні мережі.

Висловлюємо щиру подяку організаторам за запрошення та теплий прийом. Бажаємо нашим колегам з Польщі, щоб виставка Moto Session стала традиційною подією в Любліні та відбувалася щорічно.

Наш фоторепортаж, дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.