2017 рік
Висловлюємо подяку всім членам клубу ZAZ Kozak - ЗАЗ Козак що знайшли час і можливість поїхати в Сколівську школу-інтернат і подарувати просто людську увагу для діток.Щира дяка Ваврикович пані Ірині яка провела блискучий майстер-клас з писанкарства,а також чарівним дівчаткам Olha Chasovska Лілі Гончарук Ані Гирич які помогли в проведені даного заходу і своєю присутністю створили приємну атмосферу. Дякуємо керівництву Сколівської школи інтернат за гарний прийом:) Вдячні всім небайдужим людям які передали подарунки для Сиротинцю. Дякуємо за фото Ользі Часовській.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.